Ubezpieczenie samochodu


 

Jednym z najbardziej powszechnych, obowiązkowych ubezpieczeń jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pojazdów mechanicznych. Zgodnie z przepisami prawa, kierowca, który wyrządzi szkodę osobie trzeciej, jest zobowiązany do pokrycia jej kosztów.

Polisę ubezpieczenia samochodu możemy rozszerzyć o ryzyka dobrowolne, takie jak auto casco, które zapewni nam ochronę w przypadku wszelkich szkód podczas kolizji czy manewrów związanych z prowadzeniem pojazdu ale także zdarzeń losowych, takich jak kradzież, wandalizm, gradobicie czy uszkodzenie przez osoby trzecie.

Niezwykle przydatnym dodatkiem do ubezpieczenia samochodu jest również Assistance, które w zależności od wybranego wariantu, zapewni nam komfort podczas podróży. Ochrona obejmuje między innymi pomoc i holowanie pojazdu, w przypadku wypadku czy awarii lub organizację samochodu zastępczego. Ubezpieczenia komunikacyjne możemy również rozszerzyć o ubezpieczenie opon, szyb lub następstw nieszczęśliwych wypadków.

Współpraca z czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce, pozwala nam na porównanie ofert i przedstawienie Państwu propozycji, która będzie dopasowana do Państwa potrzeb i możliwości finansowych.

Wypełnij Ankietę potrzeb lub Formularz kontaktowy i poczekaj na ofertę naszego agenta lub skontaktuj się z nami telefonicznie i wybierz propozycję dostosowaną do swoich oczekiwań:

 

Ankieta potrzeb                Formularz kontaktowy              Tel. 42 637 33 11 / 42 637 78 00

 

Kontakt

MAU Secesja Sp. z o.o.
Miejska Agencja Ubezpieczeniowa
Secesja Sp. z o.o.
Piotrkowska 233, 90-456 Łódź
tel: 42 637 33 11
tel/fax 42 637 78 00
secesja@grupoweubezpieczenia.pl
kontakt@secesja-ubezpieczenia.pl

Zapraszamy

Pn. 8:00 – 16:00
Wt. 9:00 – 17:00
Śr. 8:00 – 16:00
Czw. 8:00 – 16:00
Pt. 8:00 – 16:00

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem świadczenia usług droga elektroniczną . Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.