MAJĄTKOWE


 

 

                        

samochód   mieszkanie   dom   podróż   firma   odpowiedzialność cywilna

 

Ubezpieczenia majątkowe pozwalają nam zabezpieczyć się w przypadku zdarzeń losowych dotyczących naszego mienia bądź wymagających odpowiedzialności cywilnej. Co może objąć takie ubezpieczenie ? Wszelkiego rodzaju pojazdy, nieruchomości, firmę ale także nasze hobby, takie jak sporty ekstremalne czy podróże. Niezwykle istotne jest również posiadanie polisy odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym czy działalności, które chroni nas na wypadek szkód  wyrządzonych osobom trzecim.

 

Współpraca z czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce pozwala nam na porównanie ofert oraz przedstawienie Państwu najkorzystniejszej  propozycji w zakresie ubezpieczeń majątkowych. 

 

Wypełnij Ankietę potrzeb lub Formularz kontaktowy i poczekaj na ofertę naszego agenta lub skontaktuj się z nami telefonicznie i wybierz propozycję dostosowaną do swoich oczekiwań:

 

Ankieta potrzeb                Formularz kontaktowy              Tel. 42 637 33 11 / 42 637 78 00

 

 

Kontakt

MAU Secesja Sp. z o.o.
Miejska Agencja Ubezpieczeniowa
Secesja Sp. z o.o.
Piotrkowska 233, 90-456 Łódź
tel: 42 637 33 11
tel/fax 42 637 78 00
secesja@grupoweubezpieczenia.pl
kontakt@secesja-ubezpieczenia.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem świadczenia usług droga elektroniczną . Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.