KAMPER KAUCJA


 

     

 

 

Ubezpieczenie kaucji to nowy produkt ubezpieczeniowy oferowany przez Europ Assistance Polska. Powstał z myślą o osobach podróżujących wynajętym kamperem. Zapewnia ochronę na wypadek zdarzeń w postaci powstałych uszkodzeń w wyposażeniu kampera skutkujących utratą całości lub części kaucji. Zawarcie ubezpieczenia jest możliwe przed odebraniem wynajętego pojazdu z wypożyczalni.

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia

Firmy wypożyczające kampery zazwyczaj oczekują od wynajmującego zapłaty kaucji.

Może się tak zdarzyć, że w trakcie używania kampera, uszkodzisz pojazd lub jego wyposażenie. Ubezpieczenie zagwarantuje Ci zwrot kaucji, którą firma wypożyczająca przejęła w całości lub części.

Polisa nie zadziała, gdy celowo uszkodzisz kamper lub jego wyposażenie.

Ubezpieczenie kaucji dostępne jest w trzech wariantach. W zależności od wybranej opcji, otrzymasz zwrot kaucji pomniejszony o 500, 1000 lub 1500 złotych (w zależności od wybranego wariantu).

Przykład: Twoja kaucja wynosi 3000 złotych. Tyle zostało ściągnięte z Twojej karty przez firmę wypożyczającą kampery. Wykupując ubezpieczenie zdecydowałeś się na Wariant 1. Po przedstawieniu dokumentów, Ubezpieczyciel potrąca 1000 złotych. Dzięki wykupionemu ubezpieczeniu otrzymujesz zwrot środków w wysokości 2000 złotych.

Maksymalny poziom odpowiedzialności Ubezpieczyciela to 5000 złotych.

 

Zakres terytorialny

Ochroną ubezpieczeniową objęte są zdarzenia powstałe na terenie Europy, a także w krajach pozaeuropejskich sąsiadujących z Morzem Śródziemnym (z wyłączeniem Rosji, terytoriów Ukrainy okupowanych przez Federację Rosyjską, Białorusi, Algierii, Izraela oraz Libii).

 

 

IPID_Kaucja.pdf    Ogólne Warunki ubezpieczenia Kaucji.pdf

 

O Europe Assistance.pdf       O nas w prasie - Gazeta Ubezpieczeniowa

 

 

KUP UBEZPIECZENIE KAUCJI

 

Kontakt

MAU Secesja Sp. z o.o.
Miejska Agencja Ubezpieczeniowa
Secesja Sp. z o.o.
Piotrkowska 233, 90-456 Łódź
tel: 42 637 33 11
tel/fax 42 637 78 00
secesja@grupoweubezpieczenia.pl
kontakt@secesja-ubezpieczenia.pl

Zapraszamy

Pn. 8:30 – 16:30
Wt. 9:00 – 17:00
Śr. 8:30 – 16:30
Czw. 9:00 – 17:00
Pt. 8:30 – 16:30

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem świadczenia usług droga elektroniczną . Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.